Головна Архів новин
УКР ENG РУС
                             

Євродоктор філософії

 

Кваліфікація третього циклу (доктор (PhD)) (зазвичай 3-4 роки підготовки) присвоюється слухачам (дослідникам), які: продемонстрували комплексне розуміння напряму підготовки та майстерне володіння навичками та методикою дослідницької роботи; здійснили суттєвий об’єм дослідницької роботи та завдяки своєму оригінальному дослідженню зробили внесок, який поглиблює знання, окремі частини якого можуть бути рекомендованими до публікації у країні та за кордоном; здатні до критичного аналізу, оцінки та синтезу нових складних ідей; можуть спілкуватися на рівних з іншими науковцями, великою науковою спільнотою та широким загалом у галузі своєї спеціалізації; здатні сприяти втіленню у академічному і професійному контекстах технологічних, суспільних чи культурних досягнень в інформаційному суспільстві.
 
Докторське навчання є інтегрованим у міждисциплінарне навчання та сприяє розвитку взаємозамінних умінь. Поступово реалізуються принципи неперервності та наступності програм підготовки на другому та третьому циклах навчання. Також ведеться робота щодо узгодження принципів включення докторського навчання до системи національних кваліфікацій.
 
Стандартна тривалість стаціонарного докторського навчання становить 3 роки. Передбачається запровадження кредитів ECTS для вимірювання навчального навантаження студентів в докторському навчанні.
 
Доктор філософії зазвичай це ступінь, який присвоюється після успішного завершення докторської програми дослідження, і в більшості випадків позначається як (PhD) .
 
В Україні необхідно розробити сучасні механізми запровадження третього Болонського циклу та створити структуровані докторські програми які включають:
- лекційні курси та незалежні наукові дослідження;
- процедури контролю та оцінювання докторського навчання.
 

 

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика