Головна Архів новин
УКР ENG РУС
                             

Україна на задвірках Болонського процесу - Інтернет-конференція

Інтернет-конференція8 червня (п’ятниця) 2012 року з 13.00 до 15.00 на веб-ресурсі «Інтернет-конференції в реальному часі» (www.conference.osp-ua.info) відбудеться он-лайн Інтернет-конференція „Україна на задвірках Болонського процесу”, учасниками якої будуть Іван Бабин, представник Групи супроводу Болонського процесу від України, Національний кореспондент із запровадження Рамки кваліфікацій вищої освіти ЄПВО (Рада Європи), та Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства, професор Національної академії управління.

Інтернет-конференція присвячена участі України в Болонському процесі та результатам Бухарестського саміту.

Питання, що обговорюватимуться під час Інтернет-конференції:
 

  • Де висвітлено результати участі України у Бухарестській конференції міністрів європейських країн, що відповідають за розвиток вищої освіти (26-27 квітня 2012 року), оскільки на офіційному сайті Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України не опубліковано жодних звітних аналітичних матеріалів після закінчення цього саміту?
  • Хто входив до складу української делегації, що брала участь у Бухарестському саміті, і де розміщено інформацію про її представників та їхні звіти щодо результатів участі в конференції європейських міністрів? Яке місце студентів у складі цієї делегації?
  • Проблеми запровадження основних інструментів прозорості та визнання кваліфікацій вищої освіти у ВНЗ України: ступенева структура (degree structure), Національна рамка кваліфікацій (НРК-NQF), система якості (system of quality), Європейська система трансферу і накопичення кредитів (ЄКТС-ECTS), Додаток до диплому (ДД-DS), результати навчання (РН-LO) відповідно до рамкових стандартів і рекомендацій Європейського простору вищої освіти.
  • Який стан запровадження трициклової системи навчання (бакалавр, магістр, доктор філософії (PhD) у ВНЗ України відповідно до положень Болонського процесу?
  • Чи запроваджено в Україні структуровані докторські програми і чи доцільно здійснювати на третьому Болонському циклі підготовку аспірантів і докторантів?
  • Як визнаватимуться українські дипломи про вищу освіту і чи впливатиме це на мобільність наших студентів у країнах Європи та світу?

Не будьте байдужими! Ви маєте можливість поставити свої запитання Івану Бабину та Олегу Соскіну вже зараз, а також у режимі реального часу на сайті

www.conference.osp-ua.info

.Прес-служба
Інституту трансформації суспільства

 

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика